Impreza Andrzejkowa

Wieczór andrzejkowy w naszym internacie nie mógł minąć bez wróżb i zabawy tanecznej. Grupa młodzieży przygotowała dla zamieszkałych  w placówce uczniów wesołą i atrakcyjną rozrywkę. Wszyscy obecni mogli poznać swoją przyszłość z wróżb. Czasem radosnych i śmiesznych a czasem nostalgicznych. Dużym powodzeniem cieszyły się cukierki z wróżbą.  Byli i tacy, którzy potwierdzali trafność otrzymanej bądź wylosowanej wróżby. Miła dla ucha i doskonała do tańca muzyka wypełniła drugą część wieczoru andrzejkowego.  Imprezę przygotowali i przeprowadzili: Dominika Stach, Natalia Kornobis, Aleksandra Jania, Klaudia Gębka, Wiktoria Błaszczyk, Damian Synowczyński, Daniel Wójtowicz, Wiktor Łoś i Wiktor Chowaniec. Opiekę sprawował mgr Leszek Siwiec.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *