Wolontariat w Domu Pomocy Społecznej

Wolontariusze z Internatu przy ZSE nr 1 odwiedzili w dn. 16.03.2018r. pensjonariuszy w Domu Pomocy Społecznej, ul. Krakowska 53. W ramach naszej stałej współpracy młodzież przedstawiła kolejny program muzyczno – wokalno – taneczny noszący tytuł „Poznajmy się lepiej”. Tym razem cały program przygotowali nasi mieszkańcy z Ukrainy. Przeplatały się w nim taniec i piosenka ludowa ze współczesnymi aranżacjami.

Naszą wieloletnią współpracę docenili pracownicy DPS przekazując na ręce P .Kierownika – mgr Jarosława Madeja pisemne podziękowania.

Dyplom za piękny występ i stałą współpracę dla młodzieży Internatu Zespołu Szkół Elektrycznych nr 1 w Krakowie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *